.

.

Нов КАПА Сертифициран Стандарден Замена На Совозачот Страна Трепкач Светлосен Објектив И Домување, Одговара 2002-Lexus ES300

Нов КАПА Сертифициран Стандарден Замена На Совозачот Страна Трепкач Светлосен Објектив И Домување, Одговара 2002-Lexus ES300

DEN 0.67
Износ

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема И Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Нова Капа Сертифицирана Стандардна Замена На Патнички Страничен Преден Сигнален Леќа И Куќиште, во Браникот. Тој е Дизајниран да Ги Замени Постојните Објективи и Куќишта на Трепкачот. Тоа Одговара На Вашиот 2002-2003 Лексус ЕС300. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нов КАПА Сертифициран Стандарден Замена На Совозачот Страничен Трепкач Светлосен Објектив И Куќиште, Одговара На 2002-2003 Лексус ЕС300 во Браникот, Изработен од Пластика . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

R

Им се допаѓа и на купувачите