.

.

Едноставноста Ја Промашува Големината 6-Шема За Спортска Облека, Секој

Едноставноста Ја Промашува Големината 6-Шема За Спортска Облека, Секој

DEN 1427.20
Износ

МИС И мис ситни долги ракави туника, повлечете здолниште и панталони со големина само за истегнување плетени и необложен капут или елек со странични процепи погодни за Понте или ткаени ткаенини како што се букл, жакарди, твид, видови волна или истегнување ткаени. Едноставност шема за шиење. Едноставноста Ја Промашува Големината 6-14 Спортска Облека, По 1.

R

Им се допаѓа и на купувачите