.

.

Д-Р Пол Кат И Куче Солза Отстранувач На Дамки Марамчиња Брои

Д-Р Пол Кат И Куче Солза Отстранувач На Дамки Марамчиња Брои

DEN 111.52
Износ

За Д-Р Пол Мачка И Куче Солза Отстранувач На Дамки Марамчиња. Кога станува збор за грижата за очите на кучињата и мачките, важни се нежните и ефективни состојки. Затоа Д-р Пол Мачка И Куче Марамчињата За Отстранување Дамки Од Солзи се направени со неиритирачки состојки кои помагаат да се смири кожата на вашето домашно милениче додека се чисти. Секоја употреба на овие марамчиња за лице за миленичиња може да помогне да се отстранат остатоците и исцедокот, да се намалат дамките од брада и плунка и да се подобри изгледот на дамките од солзи. Отстранувањето дамки од солзи на кучиња или мачки може да биде тешко со неуредно средство за чистење, но овие влошки за чистење на лицето за миленичиња се лесни за употреба! Едноставно избришете го лицето на вашето домашно милениче, фокусирајќи се на обоени или неуредни области и фрлете го марамчето. Толку е лесно со овие нежни марамчиња за чистење кучиња и мачки! . Ако сте барале отстранувач на дамки од солза за мачки, ова е тоа! Овие марамчиња за миленичиња се безбедни и за кучиња и за мачки. Всушност, овие марамчиња за чистење на очите на мачки и кучиња се толку нежни, што може да се користат како марамчиња за мачиња или кученца за очи кога миленичето е 12 недели или постаро. Благите состојки ги прават овие смирувачки марамчиња за очи идеални за млади или пргави миленичиња, затоа додадете ги овие марамчиња за отстранување дамки од мачиња и кученца во вашата нова листа на најважни миленичиња!. Многу влошки за дамки од солзи за кучиња и мачки може да содржат иритирачки состојки, но не овде! Формулата без мирис е стручно изработена за да помогне во смирување на кожата, чистење на крзното и намалување на дамките од солзи при секоја употреба. Редовна употреба се препорачува за потемна плунка или дамки од очите. Додадете Марамчиња за Чистење На Дамки Од Мачки И Кучиња на Вашиот скривалиште на производи за нега на мачки или кучиња денес! Марамчиња За Очи за Миленичиња За Дамки Од Солза И Плунка : Обоеното крзно нема шанса! Редовна употреба се препорачува за дамки од темна солза и плунка. Едноставно избришете ја погодената област и оставете да се исуши. Толку е лесно!. Благи Марамчиња За Очи Без Мирис За Кучиња И Мачки : Безбедни за редовна употреба, овие марамчиња за чистење очи за мачки и кучиња се направени со нежни состојки за длабоко чистење и помагање во намалување на дамките без иритација. Нежно Средство За Чистење Очи За Кучиња И Мачки : Благите состојки обезбедуваат безбедни и ефикасни марамчиња за дамки од солзи за мачиња и кученца за домашни миленици во текот на 12 недели. Овие неиритирачки марамчиња за миленичиња се без мирис.

R

Им се допаѓа и на купувачите