.

.

Бока Гранде Најлон Краток Каки 34

Бока Гранде Најлон Краток Каки 34

DEN 0.33
Износ

Облечете го овој Пар Облека На Бимини Беј Бока Гранде Најлонски Шорцеви, излезете на отворено и оставете ја авантурата да започне. Оваа високотехнолошка ткаенина е автентична цврста авантуристичка опрема. 100% Брз Сув Најлон со Дамка. Широк Појас-Јамка Страничен Еластичен Појас. 9 Џебови, Вклучувајќи Предни Џебови со Џебови За Влечење На Свињи и 2 Џебови За Размавта на Јазичиња Во Задниот дел со Дренажни Порти. Бимини Беј Ткаени Етикета На Предниот Џеб. 7 1/2" Инсем. Машина За Перење. Достапно во Различни Бои.

R

Им се допаѓа и на купувачите