.

.

Снајдер Од Хановер Ѓевреци, Плетен Ѓеврек Пресврти Мед Пченица, оз

Снајдер Од Хановер Ѓевреци, Плетен Ѓеврек Пресврти Мед Пченица, оз

DEN 0.67
Износ

Мед Пченица Плетенка Пресврти комбинирајте го целото пченично брашно со вистински мед за деликатно слатко вкусно искуство во атрактивна, лесна за јадење форма. Вкусете го срдечниот вкус и вкусната криза На снајдер од хановер ѓевреци. Снајдер од хановер е Американска Пекара Со Ѓеврек од 1909 година и нашите ѓевреци ви ја даваат таа вкусна криза за совршена закуска! Не-гмо проект потврден и направен во објект кој не обработува кикирики, снајдер од хановер ѓевреците се направени од здрави состојки, замесени и печени во рерна за да се запечатат во целиот вкус. Снајдеровите ѓевреци од хановер се споделени низ маси, низ генерации и низ целата земја, што го прави омилениот бренд ѓеврек во Сад. Полица-стабилна/амбиент. ПЧЕНИЧНИ ЃЕВРЕЦИ : Комбинира интегрално пченично брашно со допир на вистински мед и кафеав шеќер за нежно сладок вкус. ПЛЕТЕНИ ПРЕСВРТИ : Забавна И крцкава форма на искривена прачка. ЗАКУСКА СО МАЛКУ МАСНОТИИ : само 2гр маснотии по порција. ОДЛИЧНО СО НАТОПИ : Совршена форма за потопување во хумус, сирење или други натопи. ТОРБА за СПОДЕЛУВАЊЕ : 12 унца торба со ѓевреци за споделување после училиште, на забави или во движење. Полица-стабилна/амбиент.

R

Им се допаѓа и на купувачите