.

.

Фабстилс Соло Комплет За Ракавици За Рерна од 2, Памучен Кујнски Комплет Отпорен На Топлина

Фабстилс Соло Комплет За Ракавици За Рерна од 2, Памучен Кујнски Комплет Отпорен На Топлина

DEN 321.12
Износ

Со својата карактеристична набиена текстура и обилно полнење, ракавицата за ткаење вафли ги штити рацете од топли садови и тави. За координирано искуство во готвењето, спарете ја нашата ексклузивна ракавица за печка за вафли со соодветниот држач за тенџере и крпа за садови. Декоративни и издржливи : Секој сет вклучува 2 рерна мит. Овој држач отпорен на топлина ги штити вашите раце додека ракувате со топли садови, тави, садови, тепсија и многу повеќе. Цврстите материјали обезбедуваат голема заштита и издржливост. Машинско перење со ладна вода на нежен циклус и сушење на ниско ниво.

R

Им се допаѓа и на купувачите