.

.

Калавеј Фервеј Ц Торба За Голф Клуб, Морнарица И Црвена САД

Калавеј Фервеј Ц Торба За Голф Клуб, Морнарица И Црвена САД

DEN 0.67
Износ

Торбата За Голф Callaway Fairway C се одликува со компактен, елегантен и стилски дизајн и е подготвена за секој круг голф. Оваа торба лесно ги собира сите ваши најважни работи за голф. Компактен 4-насочен врв со делители со целосна должина. Метални патент повлекува И легура пешкир прстен. Цврста и издржлива ткаенина. Компактен 4-насочен врв со делители со целосна должина. Метал патент повлекува. Легура пешкир прстен.

R

Им се допаѓа и на купувачите