.

.

Богатствата НА КАРОЛИНА Asa2203pw Одлично Семејство На Птици Ткаенина Декоративна Перница 12H x16W, разнобојна

Богатствата НА КАРОЛИНА Asa2203pw Одлично Семејство На Птици Ткаенина Декоративна Перница 12H x16W, разнобојна

DEN 0.33
Износ

Богатствата НА КАРОЛИНА ASA2203 PW1216 Одлично Семејство На Птици Ткаенина Декоративна Перница 12 H x16 W, разнобојно Големо Семејство На Птици Ткаенина Декоративна Перница ASA2203 PW1216. Додадете боја во вашата еднобојна спална соба, дневна соба, мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Секоја перница мери Приближно и се мери Од аголот до спротивниот агол на перницата. 100% Полиестер Ткаенина Платно Перница Измама со полиестер перница форма исполнет со пена. Оваа перница е направена од новиот надворешен материјал на каролина и може да се користи внатре или на отворено. Измамата и формата на перницата се вклучени и двете направени во САД. Измамната ткаенина е ткаена за да ја направи отпорна на вода и сепак да биде мека на допир. Машина за перење и многу издржлив. Сите овие перници се направени рачно и може малку да се разликуваат по големина. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

R

Им се допаѓа и на купувачите