.

.

Природен Ретинол Навлажнувачки Крем

Природен Ретинол Навлажнувачки Крем

DEN 2.00
Износ

Природен Ретинол Навлажнувачки Крем (16 мл.). . За оваа ставка. Обезбедува пристап со повеќе дејства кој работи на откривање на посјајна кожа со младешки изглед. Формулиран со напреден микро-инкапсулиран ретинол. Обезбедува заштита за бариерата на влага на кожата што и овозможува на кожата да остане хидрирана и поздрава подолго. Доаѓа со удобна пумпа за повеќекратна употреба што ќе ја издаде вистинската количина. Тестиран дерматолог; нема парабени или бои; нема тестирање на животни. Крајна хидратација, не смирува парабени или бои; нема тестирање на животни. Крајна хидратација, смирува и храни за сјајна и мазна кожа.

R

Им се допаѓа и на купувачите