.

.

Acdelco Професионални 252-Комплет За Пумпа За Вода Одговара На Сателитот Плимут

Acdelco Професионални 252-Комплет За Пумпа За Вода Одговара На Сателитот Плимут

DEN 2232.32
Износ

Професионална, премиум резервна Пумпа За Вода на Моторот ACDelco циркулира течност за ладење низ радијаторот и системот на моторот на вашите возила за да помогне во одржување на соодветна температура и перформанси на моторот. Дихтунзите, заптивките и О-прстените спакувани со Оваа Професионална, премиум резервна пумпа за вода помагаат да се гарантира дека сите потребни делови се достапни за инсталација без проблеми. Професионалните Пумпи За Вода ACDelco се висококвалитетна замена идеална за многу возила на патот денес. Оваа премиум резервна пумпа за вода за замена на моторот е произведена за да ги исполни вашите очекувања за вклопување, форма и функција. Пумпа За вода На моторот Одговара Изберете : 1968-1969 ПЛИМУТ САТЕЛИТ 1970-1971 ДОЏ ЧЕЛИНЏЕР 1967-1971 ПЛИМУТ БАРАКУДА 1967-1973,1975 ДОЏ ПОЛНАЧ 1966-1976 ДОЏ КОРОНЕТ 1968-1969 ДОЏ ДАРТ 1967-1971,1974-1978 Доџ В-Серија 1977-1978 доџ МАКСИВАН 1966-1967,1970-1974 ПЛИМУТ САТЕЛИТ 1967-1978 ДОЏ Д-СЕРИЈА 1966-1975,1977-1978 ПЛИМУТ ФЈУРИ 1966-1978 ДОЏ МОНАКО 1966-1978 КРАЈСЛЕР ЊУПОРТ 1974-1976,1978 доџ ВАН 1966-1970 ПЛИМУТ БЕЛВЕДЕРЕ 1975-1977 ПЛИМУТ ГРАН ФЈУРИ 1966-1973 ДОЏ ПОЛАРА 1974-1975 ДОЏ СПОРТИСТ 1966-1968,1972-1978 КРАЈСЛЕР ЊУЈОРКЕР 1977-1978 ДОЏ КАРИ ван 1974-1978 доџ рамчаргер 1966-1967,1969-1970,1972-1975 КРАЈСЛЕР ИМПЕРИЈАЛ 1975 ДОЏ МОТОР ДОМАШНА ШАСИЈА 1968 КРАЈСЛЕР ИМПЕРИЈАЛ 8 ЦИЛ 7.2 Л 1976-1978 ПЛИМУТ ВОЈАЏЕР И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

R

Им се допаѓа и на купувачите