.

.

Користени Леново Црна 14 T WA5 - Лаптоп Со Intel Core i Процесор, 4gb Меморија, 128gb Солидна Состојба Диск И Windows Pro

Користени Леново Црна 14 T WA5 - Лаптоп Со Intel Core i Процесор, 4gb Меморија, 128gb Солидна Состојба Диск И Windows Pro

DEN 1647.84
Износ

Идеален за работа или игра, Користениот Леново Црн 14 " T430 WA5 - 1084 ЛАПТОП компјутер има Intel Core i5 - 3320m процесор и 4 GB меморија. Чувајте фотографии, музика, филмови и повеќе НА погонот СО цврста состојба ОД 128 GB. Користен ЛЕНОВО 14" T430 WA5-1084 ЛАПТОП КОМПЈУТЕР : Клучни Карактеристики И Придобивки : Intel Core i5-3320m процесор2.6 GHz4 GB DDR3 SDRAM систем меморија (проширување НА 16 GB)Ви Дава моќ да се справи со повеќето моќ гладни апликации и тони на мултимедијални работа128gb цврста состојба drive Store 85,000 слики, 36,000 песни или 67 часа на hd Видео И Moredvd DRIVEWATCH ФИЛМОВИ и читање цд-А и Двд-А ВО ПОВЕЌЕ формати10/100/1000 BASE-T етернет, 802.11 БЕЗЖИЧЕН LANCONNECT на ШИРОКОПОЈАСЕН МОДЕМ СО жичен етернет или безжично поврзување со wifi сигнал или жариште со врската 802.11 вградена во вашиот pc14" led-позадинско осветлување hd screenintel hd Графикадополнителни Карактеристики : 3 X USB 2.0 Порти, 1 X VGA Порта, 1 X Ethernet порта, 1 X аудио-НАДВОР приклучок, 1 x микрофон jackrechargable battery5.14 ФУНТИ; 13.4" x 1.2" x 9.1"софтвер : оригинален microsoft windows 10 pro 64-bitbackup и враќање на опциите вградени во windows ви овозможуваат да креирате безбедносни копии од најмногу важни Personal Датотеки, Така Што Секогаш Сте Подготвени ЗА НАЈЛОШОТО поддршка И Гаранција : КОРИСТЕНИТЕ артикли Имаат 90 Дена Делови и работна ГАРАНЦИЈА ограничена партиција ЗА ВРАЌАЊЕ на хард дискот што ИМА ВО ПОЛЕТО : КАБЕЛ ЗА НАПОЈУВАЊЕ И адаптер за наизменична струја водич за брзо стартување за да ги видите спецификациите НА производителот за овој производ, кликнете here.To погледнете ја листата На Нашите Додатоци ЗА КОМПЈУТЕР, кликнете овде.Тргувајте со вашиот користен компјутер и електроника за повеќе пари за трошење. Добро за вашиот паричник и околината - кликнете овде.

R

Им се допаѓа и на купувачите