.

.

Декструс 5-Фиока Дрвена Датотека Кабинетот Градите Мобилен Организатор Канцеларија Складирање За Канцеларија Соба, Црна

Декструс 5-Фиока Дрвена Датотека Кабинетот Градите Мобилен Организатор Канцеларија Складирање За Канцеларија Соба, Црна

DEN 1599.84
Износ

Декструс е професионален бренд за мебел и домашни производи со мисија за испорака на висококвалитетни производи и услуги на секој клиент. Овој кабинет со 5 фиоки совршено се совпаѓа со сите шеми на бои и тон. Неговиот едноставен дизајн и практичност се совршени за канцеларија, студио, кујна и спална соба. Со отстранети тркалца, може да се користи и како суета за шминка. Овој кабинет со 5 фиоки ви овозможува да складирате канцелариски материјали, дневни потреби и козметика. Чувајте ги вашите работи уредни и лесни за лоцирање со чување на сите во еден кабинет. Кабинетот е лесен за чистење и е направен со издржливи панели ОД МДФ кои се изградени да траат. Декструс 5 Фиоки Дрвена Датотека Кабинетот Градите Мобилен Организатор Канцеларија Складирање, Црна. Боја : Црна Вкупна Носивост : 100 фунти. Вкупна Големина : 18,7" W x 15,7" D x 25,2" H (вклучени тркала). Материјал : П2 Одделение МДФ + Меламин Доаѓа со упатство за брзо склопување. 2-те предни тркалца содржат способност за сопирање за да спречат превртување. Со вртливите тркалца од 360°, кабинетот лесно се преместува од едно на друго место Ги Отстранува тркалцата, а кабинетот може да се користи и како суета за шминка. Овој кабинет за датотеки/складирање со 5 фиоки е совршен за канцеларија, дом, кујна, итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите