.

.

Квартет Презентација Триножник Торбичка За Носење, 32 42

Квартет Презентација Триножник Торбичка За Носење, 32 42

DEN 223.20
Износ

Квартет триножник за носење е идеално средство за складирање/транспорт на штафелај.Квартет Триножник носење случај карактеристики уникатно дизајниран најлон облека за безбеден транспорт на триножник. Куќиштето вклучува армиран винил ентериер за подолг живот и нуди отпорност на вода/дамки за дополнителна безбедност. Издржлив, водоотпорен најлон за носење отпорен на дамки. Прилагодлив ремен за рамо за лесен транспорт. Торбичка за Носење на квартет Ултима 101ЕЛ и дурамакс QRT-200 серија презентација триножници. Вклучува рачки и полн патент. Безбедно транспортира секој триножник до 32"W x 42" H. Црна најлон надворешноста. Идеален за квартет Унимате (100ТЕ) И дурамакс (200е) триножници. Отпорен на вода и дамки. Карактеристики засилен винил ентериер за максимална издржливост и прилагодлив ремен за рамо и рачка за помош за лесно удобно Носењесекоја кутија за носење штафелај за презентација на Квартет вклучува прилагодлив ремен за рамо што го прави исклучително лесен за носење, давајќи ви дополнителна удобност кога треба да поминете долги растојанија низ колеџ кампуси или деловни центри за следниот состанок. Одлична Компатибилностслучајот за носење одговара на различни различни типови и дизајни на штафелај. Во него се сместени штафелаи до 32 инчи во висина и 42 инчи во ширина, што ви овозможува да ги соберете штафелите од главните дизајнери и брендови во случајот. Одличниот капацитет, исто така, ја прави торбата одличен избор за носење пенкала и маркери заедно со помали штафелаи. Брз Пристап Секоја презентација на Квартетот случај за носење триножник има лесен отворен дизајн за да можете брзо да ја вратите содржината на куќиштето. Ова го олеснува поставувањето откако ќе го однесете случајот во следната сала за состаноци или област за обука. Продадени како 1 Секој. Продадени како 1 Секој. Издржлив, водоотпорен најлон за носење отпорен на дамки. Безбедно го транспортира секој штафелај До 32"W x 42" H. Карактеристики засилен винил ентериер за максимална издржливост и прилагодлив ремен за рамо и рачка за помош за лесен транспорт. Прилагодлив ремен за рамо за лесен транспорт. Црна најлон надворешноста. Торбичка за Носење на квартет Ултима 101ЕЛ и дурамакс QRT-200 серија презентација триножници. Идеален за квартет Унимате (100ТЕ) И дурамакс (200е) триножници. Вклучува рачки и полн патент. Отпорен на вода и дамки.

R

Им се допаѓа и на купувачите