.

.

- Линија Хардвер Одговара изберете: 2005-ТОЈОТА СКИОН ТЦ, 2000 - ТОЈОТА КАМРИ

- Линија Хардвер Одговара изберете: 2005-ТОЈОТА СКИОН ТЦ, 2000 - ТОЈОТА КАМРИ

DEN 0.33
Износ

Кога станува збор за работните места на сопирачките, хардверот на сопирачките често е најзанемарената компонента. Истрошениот хардвер на сопирачките може да доведе до несакана бучава, предвремено абење на сопирачките и влечење на сопирачките. Издржливиот, сигурен хардвер за сопирање е од суштинско значење за успешна работа на сопирачките. Осигурајте се дека работата на сопирачката е успешна за прв пат со користење на хардвер за сопирачки R-Line. • Произведено до прецизни спецификации во форма на ОЕ, вклопување и функција • Изградено Со врвни материјали што ги исполнуваат или надминуваат перформансите на ОЕ • Направено за да помогне да се овозможи тивко, мазно и безбедно сопирање • Инженерско И тестирано за да се задоволи издржливоста и сигурноста под екстремни услови • Направено Од висококвалитетни материјали.

R

Им се допаѓа и на купувачите