.

.

Ризи Хоум Геометриски 14 26 Поли Исполнета Перница Со Волнена Покривка-Природна

Ризи Хоум Геометриски 14 26 Поли Исполнета Перница Со Волнена Покривка-Природна

DEN 3.33
Износ

Оваа ткаена волнена перница користи иконски југозападни мотиви за да создаде нов изглед на безвременски и класичен модел. Тесна лента за врамување на врвот и на дното во средно кафеава и природна создава модерна привлечност за занаетчиство. Со остри ножеви, оваа перница има цврст координативен памучен грб со скриено затворање на патент.Карактеристики : Големина : 14" х 26"Ткаени Југозападни Шаблони Ткаени Врвни И Долни Југозападни Перници Со Рабови На Мотивски Нож Цврсти Координирани Назад Со Скриен Затворач На Патентсе Чисти Само Спецификации : Големина : 14"х 26 " Боја На Производот : Природна Ткаена југозападна шема. Волната е еколошки ресурс. Сите шевови се завршени и зашиени за професионален изглед. Исполнет со хипоалергичен полиестер. Перница карактеристики скриени патент за леснотија на чистење.

R

Им се допаѓа и на купувачите