.

.

Чисти шепи меки капачиња за нокти за кучиња, 40-пакувања, розов сјај медиум

Чисти шепи меки капачиња за нокти за кучиња, 40-пакувања, розов сјај медиум

DEN 111.84
Износ

Развиени од ветеринар, овие винилни капачиња за нокти лепак на ноктите на вашите миленици, ефикасно ги замаглуваат ноктите на вашите кучиња за да се заштитат од гребење на проблемот. Нашите капачиња за нокти ќе ги заштитат вашето семејство и гости од случајно гребење. Purrdy Paws исто така ќе се заштити од оштетување на површините на домаќинството : подови, врати, екрани, wallsидови и мебел. Purrdy Paws меки капачиња за нокти за кучиња, 40-пакувања, розов сјај : развиен од ветеринар. Лепак за винил нокти на ноктите на вашите миленици. Заштитете од гребење на проблемот. Заштита од оштетување на површините во домаќинството : подови, врати, екрани, wallsидови и мебел.

R

Им се допаѓа и на купувачите