.

.

Sulpell Industries Симпатична нејасна тигар Бебе бел бел бенгал со мајка близу 17, дизајн од Колин Гугл

Sulpell Industries Симпатична нејасна тигар Бебе бел бел бенгал со мајка близу 17, дизајн од Колин Гугл

DEN 671.84
Износ

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од бело дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 17 x 1,5 x 17 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : цицач; Животно; Животински свет; Бенгал тигар, бебе животно. Дизајн од Колин Бугл.

R

Им се допаѓа и на купувачите