.

.

Лесни улични чизми со средна вратило на шумски чизми

Лесни улични чизми со средна вратило на шумски чизми

DEN 0.33
Износ

Мара од лесна улица е современ чизми за средно вратило што ви нуди трендовски чизми за фустани на потпетица за фустани завршена со металик со целосна должина надвор од патент. Подготвено на удобна инлоза за целодневно носење. 2,25 инчи потпетици за фустани. На подигање на тренд на пад. Страна од целосна должина за лесен влез. Класична потпетица за фустани. Подготвена влошка. Дизајн на тркалезни пети.

R

Им се допаѓа и на купувачите