.

.

Стерлинг сребро затегнување на мушка розово розово срце Bangleубов нараквица за трескање

Стерлинг сребро затегнување на мушка розово розово срце Bangleубов нараквица за трескање

DEN 3.00
Износ

Најголемата онлајн продавница за накит сега претставува егзотичен и елегантен опсег на тресок што е исклучиво дизајниран за вас. Сè што треба да направите е, пребарувајте ја нашата квалитетна колекција за трескање и изберете ја оној што е совршен натпревар за вашата личност. Ние ви ги нудиме овие неверојатни трескања по навистина прифатливи цени што лесно би го надополниле вашиот џеб. Jewelstop ви носи сребрена треска што има елегантен дизајн и исто така го прави најдобриот подарок за вашето бебе. БАЛНГ е направена во 925 Стерлинг Сребрена правилно запечатена и обележана. Сребрената боја дополнително додава многу повеќе на шармот на ова бебе. Сребрената тревка доаѓа со гарантиран квалитет на производот и исто така 30 дена пари назад. Пакетот вклучува и кутија за накит (само домашни пратки). Па, што сè уште чекате? Фатете ја оваа елегантна нараквица од жолто сребро во најрано пред да биде предоцна! Забележете дека сликите се зголемени за да се прикажат подобри детали. 925 Стерлинг сребро затегнување на мушка розово розово срце Loveубов нараквица.

R

Им се допаѓа и на купувачите