.

.

Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 2.33
Износ

Без напор, лесен и ох-толку мек. Папучи од Carsy од Brinley Co. е ретро мок-пети стил, изработен со кадифена вегетанска велур детално со пријатна облога на крзно и поддржувачка удобна пена од 4 мм tru ™. Исечоците на страните ги прават лесни за влечење, а издржливоста на изгледот. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 4 инчи. Врвен обем : 11 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : круг. Поставена : Faux Fur. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите