.

.

10к жолто злато 16 Тесен кабелски ланец ѓердан w заклучување на јастог - жени

10к жолто злато 16 Тесен кабелски ланец ѓердан w заклучување на јастог - жени

DEN 1824.00
Износ

10 K жолто злато 16 "1.05мм тесен кабелски ланец ѓердан w/ заклучување на јастог - жени. Нашите 10 кабелски кабелски ланци се луксузен и безвременски начин да додадете допир на елеганција на кој било изглед. Овие трајни ланци се совршени за секојдневно носење и се достапен во најразлични должини. Дизајнот на кабелот гарантира дека овие ланци се лесни и удобни, совршени за положување со други парчиња или носат сами. Висококвалитетната конструкција на злато прави сигурни дека овие ланци ќе траат со години што доаѓаат и ќе ги одржат своите Убав сјај. Без разлика дали барате луксузно дело за изјава или секојдневно основно, ова се совршен избор. Доаѓа со заклучување на јастог за безбедно затворање. Загарантирано е 100% задоволство. Ако има проблем со вашата ставка, можете да го вратите без да го вратите без какви било проблеми. Вешто произведено. Испорачано со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерно. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики. Совршен за давање подароци. 10 карат злато (10к). Жолто злато. Жени (женски). Кабел. Цврсто злато. Мерач 30. Возрасен/постар/тинејџер. Заклучување на јастог. Без камен.

R

Им се допаѓа и на купувачите