.

.

Уметнички ткајачи Зерен 5 '7' Аква медалјон на отворено килими

Уметнички ткајачи Зерен 5 '7' Аква медалјон на отворено килими

DEN 1120.00
Износ

Дизајните инспирирани од крајбрежјето прикажани во колекцијата Зерен ќе ја доведат плажата до вашиот простор за украси! Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Овој килим е исто така безбеден на отворено, така што можете да уживате во трендовски амбиент на вашиот двор! Само место или професионално чисто. Препорачана е подлога за килими. Направено со полипропилен. 100% полипропилен. Машина ткаена во Турција. Низок куп. Дебелина : 0,157 ". Разновидност на големина и бои на располагање. Совршени за секое поставување на отворено : покрај базенот, покриен двор, задниот двор или палубата . Оваа колекција на килими на отворено се создава со елементи на отворено во умот. Ако се извалка, едноставно исплакнете со Градинарско црево!. Функционалниот куп нема да ги попречи вратите и може да биде совршено поставен под сет на внатрешен двор . препорачана е подлогата за килим на отворено.

R

Им се допаѓа и на купувачите