.

.

Reebokенска женска гравитација целосна јакна за перформанси со џебови со џебови

Reebokенска женска гравитација целосна јакна за перформанси со џебови со џебови

DEN 2.00
Износ

Комплетна јакна за перформанси на Reebok Women, со странични џебови е лесна јакна за изведба која е дише, лесна и влага. Ципер со целосна должина со високо деколте и аспиратор обезбедува топлина и дополнителна покриеност на тие брзи утрински прошетки. Без разлика дали се упатувате кон интензивно тренингот или трчате работи, ова ќе ви биде јакна за оваа есен. Вие нема да сакате да носите ништо друго! Направено од 78% полиестер, 22% спандекс. Странични џебови. Целосен поштенски патент со високо деколте и качулка. Јакна за изведба. Машина за перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите