.

.

Чудо на нација Дете за деца Училиште Училишта Униформа со кратки ракави со двојно пик поло маица, пакет на вредност

Чудо на нација Дете за деца Училиште Училишта Униформа со кратки ракави со двојно пик поло маица, пакет на вредност

DEN 1.00
Износ

Совршено за предучилишно или дневно згрижување, нашите најдобри во класа Чудо од нација на деца, униформа за момчиња со кратки ракави, двојно пик, сега се достапни исклучиво на Интернет во специјални пакети со 2 пакувања! Овој паметен стил е направен без удобност во издржлива мешавина од памук и има класична плоча со две копчиња, заедно со странични отвори за додадена софистицираност. Запомнете да го измиете машината ладно, сите ваши избледени чудо нација, така што момчињата од растење можат да останат остри цела учебна година. Зачувајте ги сите свои основни училишни производи со повеќе неверојатни вредности од Wonder Nation во продавницата за униформа! Чудо на нација Детско момче Училиште униформа кратки ракави со двојно пик поло, пакет со 2 пакувања : памук од 64%/36% полиестер двоен пик. Бесплатна удобност. Отпорни на избледени. Рамна плетена јака и манжетни. 2 Плакета за копчиња. Контрастна лента за вратот. Странични отвори. Машинско миење ладно. Достапно во разновидни бои. Одобрена училишна униформа.

R

Им се допаѓа и на купувачите