.

.

Garanimals Baby and Toddler Boy Fashion Tee, големини 12м-5Т

Garanimals Baby and Toddler Boy Fashion Tee, големини 12м-5Т

DEN 0.67
Износ

Супер-кул додаток на неговата гардероба. Оваа модна мода „Гаранималс“ е разноврсен наод за вашето момче за дете, спарувајќи се со своите омилени како шорцеви и џогерки за целосен изглед. Оваа маица, во дизајн со краток ракав, има шарен, дизајн на натопи за боја со графички принт за додаден стил и е направена во мешавина од памук што е удобно за целодневно носење. Само на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Дизајн на боја на натопи; Контрастно графичко печатење од предната страна. Модна мода на момчиња од мали деца од Гаранималс.

R

Им се допаѓа и на купувачите