.

.

Енергетски стоп задниот z еволуција керамички влошки на сопирачките 16- одговара на Volkswagen Tiguan

Енергетски стоп задниот z еволуција керамички влошки на сопирачките 16- одговара на Volkswagen Tiguan

DEN 0.33
Износ

Инженерско за сопирање без бучава со двојни треперки поддржани од гума, кои нудат 6 пати повеќе намалување на бучавата од обичните челични трепки. Површините на подлогата се термички изгорени за брзо пробивање. Влошките за еволуција имаат вистинска керамичка формула која ги одржува тркалата почиста и нема да ги носи роторите. Power Stop Z16 влошките на сопирачките имаат 20% поголема моќност од другите водечки брендови. Премиум керамичкото соединение се прави со употреба на OE позитивна технологија за мувла, што обезбедува униформа густина на триење низ целата подлога и ова помага во контролата на бучавата и предвременото абење. Влошките за еволуција се произведуваат според стандардите TS16949 до спецификациите на OEM, вклучувајќи комори и слотови. Инженерско за сопирање без бучава со двојни треперки поддржани од гума, кои нудат 6 пати повеќе намалување на бучавата од обичните челични трепки. Површините на подлогата се термички изгорени за брзо пробивање. Влошките за еволуција имаат вистинска керамичка формула која ги одржува тркалата почиста и нема да ги носи роторите. Power Stop Z16 влошките на сопирачките имаат 20% поголема моќност од другите водечки брендови. Премиум керамичкото соединение се прави со употреба на OE позитивна технологија за мувла, што обезбедува униформа густина на триење низ целата подлога и ова помага во контролата на бучавата и предвременото абење. Влошките за еволуција се произведуваат според стандардите TS16949 до спецификациите на OEM, вклучувајќи комори и слотови. Power Stop Z16 Evolution Ceramic Caramic Crainc Под. Влошките се произведуваат според стандардите TS16949 на спецификациите на OEM, вклучувајќи комори и слотови • Fits : Audi Q3 2015; Q3 Quattro 2015; Volkswagen CC 2017-2009; Passat 2010-2008; Passat CC 2010-2009; Тигуан 2018-2012; Tiguan Limited 2018-2017.

R

Им се допаѓа и на купувачите