.

.

Студио Wynwood Printed Beauty & Fashion Canvas Art Print

Студио Wynwood Printed Beauty & Fashion Canvas Art Print

DEN 704.00
Износ

Пистата Авенија Мода и глам wallид Арт Канвас ги отпечати „Осумдесеттите во Токио“ портрети - бели, сини осумдесеттите години во Токио, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна бела боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Убавина и моден дизајн со тема портрети за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите