.

.

Органска фаза од бука-орев 2, ананас од сладок компир од јаболко и храна за бебиња, 3. Оз торбичка

Органска фаза од бука-орев 2, ананас од сладок компир од јаболко и храна за бебиња, 3. Оз торбичка

DEN 3.33
Износ

Органиката за бука-орев е вистинска храна за бебињата. Нашата фаза 2 бука-оревска органска јаболко, сладок компир, ананас и овесна торбичка има јасен, малку курва вкус што навистина го носи јумот! Свежо јаболко, мазен сладок компир и светла ананас се мазни мазни со посипување срдечна варен овес во вреска, ве молиме, способна торбичка. Совршено за бебиња 6 месеци и нагоре. Побарајте ги сите наши торбички за органски бука-ореви за да му помогнете на вашето малечко да проба широк спектар на вистинска храна. Ништо вештачко додадено. Фаза 2 : За бебиња 6 месеци и повеќе. Овошје, зеленчук и зрна. Органски и не-ГМО проект потврден.

R

Им се допаѓа и на купувачите