.

.

Амазон благ врел ’сладок гуава топол сос

Амазон благ врел ’сладок гуава топол сос

DEN 3.00
Износ

Амазон благ врел ’сладок гуава топол сос5.2 мл шише со шише Од секогаш датум за пиперка од пиперка се произведува од амазонски пиперки одгледувани во Колумбија, создавајќи лут зелен топол сос со богат мирис на оцет, што го прави уникатен меѓу другите сосови на пазарот. Одлично на пилешки крилја, такос, салати, месо од скара и свинско месо. Одличен на школки, морска храна, коктели, остриги, риби, ракчиња, цевиче и тестенини. КОЛОМБИНА КАНДИИ АЗН благ гуава SCE 5.2 fo.

R

Им се допаѓа и на купувачите