.

.

Плетиран здолниште на Лив и Лоти Јуниор

Плетиран здолниште на Лив и Лоти Јуниор

DEN 543.84
Износ

Тенискиот шик зазема централна фаза со ова здолниште во живо и лоти. Супер-ситно мини здолниште во облик на А во плетенка со копче и невидлива поштенски патент на страни за лесно носење, ова едноставно здолниште доаѓа во црно-бело за без напор мешање и совпаѓање со вашите омилени парчиња. Пар со резервоар и патики за спортски стил или блуза, кардиган и станови за повеќе покачен изглед. Материјали : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : опуштено. Затворање : Копче и поштенски сад од страна. Ockебови : Ништо. Карактеристики : А-линија, плетени детали. Лив и Лоти плетено здолниште за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите