.

.

Ремек -дела НФЛ Тенеси Титанс Спортски играчки воз

Ремек -дела НФЛ Тенеси Титанс Спортски играчки воз

DEN 191.84
Износ

Уживајте во часови на забава со колекцијата за возови на тимот на НФЛ од Тенеси Титанс обучуваат со ремек -дела. Овој ремек -дела НФЛ тим воз се одликува со дрвен играчки воз со омиленото лого и бои на фудбалскиот тим! Овој тим на тимот на НФЛ е компатибилен со повеќето 1 "дрвени патеки за воз, и е совршен подарок за сите деца, на возраст од 3 и повеќе години!.

R

Им се допаѓа и на купувачите