.

.

Кид Поврзување Мој прв телефон Телефон

Кид Поврзување Мој прв телефон Телефон

DEN 1.67
Износ

Вашето малечко ќе сака да игра како зборува на телефон исто како и возрасно. Телефонот за учење за деца за поврзување има три режими на учење, и стабилен дизајн што го прави исправно за мали раце. Вистинската боја и стил може да варираат по продавница; Ве молиме контактирајте со вашата локална продавница за да одредите достапност. Телефон за учење на деца за поврзување : 3 режими за учење. Робусниот дизајн го олеснува држењето на малите раце. Светли, шарени копчиња со лесен за печат. Пластична конструкција. Бара 2 батерии ААА (вклучени). Вистинската боја и стил може да варираат по продавница; Ве молиме контактирајте со вашата локална продавница за да одредите достапност.

R

Им се допаѓа и на купувачите