.

.

Hotешка русокоса Рамка за печатење во сликарство

Hotешка русокоса Рамка за печатење во сликарство

DEN 2.00
Износ

Зачинете ја секоја просторија во вашиот дом со овој квалитет на печатење. Сигурно е дека ќе биде точка за разговор со гостите на следниот настан на домашен терен. Hotешка русокоса врамена слика за печатење : врвен квалитет giclee печатење на архивска хартија со висока резолуција. Професионално врамени и монтирани. Висококвалитетна трајна рамка што не се во борба. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

R

Им се допаѓа и на купувачите