.

.

Бесплатна собрание машка кошула со фланел со два џеб

Бесплатна собрание машка кошула со фланел со два џеб

DEN 463.84
Износ

Ништо не вели кул и случајно, како фланелна кошула од бесплатно собрание. Сè е во врска со тоа како го носите и со што го носите со тоа - за време на пријатна, полирана презентација и сте подготвени за викенди, вечери, датуми и многу повеќе. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Лесно, опуштено. Јака : шири јака. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Ocketsебови : 2 џебови за градите со копчиња држат најважни работи. Карактеристики : Мека ткаенина од фланел. Долга маичка со долги ракави од бесплатно собрание.

R

Им се допаѓа и на купувачите