.

.

Подлога за безжично полнење со Qi-овозможена

Подлога за безжично полнење со Qi-овозможена

DEN 1279.84
Износ

Ако барате безжичен полнач што не зазема толку многу простор на вашата работна маса, маса или бројач, не гледајте подалеку од Месечината. Подлогата за безжично полнење на Месечината Q во сина кожа испорачува 10 вати за брзо полнење. Тој нуди оптимално безжично полнење за модели на i Phone 8 и подоцна, вклучувајќи ги i Phone XS, XS Max и XR, Samsung, LG, Sony и други уреди со Qi-овозможени. Месечината M601 Qi-Овозможено безжично полнење подлога за полнење (сина кожа) Брзо полнење до 10 вати. Универзално компатибилен со сите паметни телефони со Qi-овозможени. Водоотпорен (IP67). Не произведува топлина. 3,3 стапки. Интегриран кабел за полнење. Наплати преку лесни пластични случаи до 3 мм. Сина кожа.

R

Им се допаѓа и на купувачите