.

.

Кпоплк Машки Зимски Јакни Лесна Пуфер Јакна Полн Патент Зимска Надворешна Облека Со Долги Ракави Топли Палта Со Џебови Црна, 3XL

Кпоплк Машки Зимски Јакни Лесна Пуфер Јакна Полн Патент Зимска Надворешна Облека Со Долги Ракави Топли Палта Со Џебови Црна,

DEN 2.33
Износ

Опис : . Пол : Мажи Човек, Господин, Машки. Стил : Мажи Јакна Палто, Мажи Топло Згусне Палто, Мажиrenchот Палто. Тип На Шема : Цврста Боја, Џебови. Боја : Црна, Сива, Црвена Вино, Темносина (Опционално). Големина : L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 100% Полиестер. Деколте : Вратот Со Качулка. Должина : Кратко. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Сезона : umn Fall, Зима. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови. Карактеристики : . 1. Одличен квалитетен материјал, мека ткаенина може да ве стопли цел ден. 2. Цврста боја со ласкаво директно вклопување, разноврсно палто што може да се облече или да се носи лежерно. 3. Облека совршена за да ви одговара омилени фармерки, панталони итн. 4. Тоа е безвременско класично парче надворешна облека што ќе стане главен елемент во вашата гардероба. 5. Секојдневен стил, погоден за формални деловни и секојдневни прилики. Содржина На Пакетот : . 1 Х Мажи Зимски Капут (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Топло И Удобно : густата обвивка и изолацијата нудат одличен сооднос тежина-топлина, така што ќе можете да останете топли без да чувствувате измерено пуфер. Ветроупорна Ватирана Јакна : Хауба со кабел за влечење, удобни ребрести еластични манжетни за да се држат подалеку од ладен воздух и да обезбедат прилагодено вклопување. Исклучителен Квалитет : оваа јакна со пакување со патент и качулка може да се пофали со ветроупорна обвивка и робусна конструкција, совршена за мал дожд и снежно време. Мултифункционални џебови : 2 Рачни Џебови, одлични за чување клучеви, телефон, паричник и ситници. Перформанси Одговара : техниката на drономско завесување е во согласност со движењето на телото. Оваа изолирана пуфер јакна е погодна за Скијање, кампување, патување, пешачење и други зимски спортови на отворено.

R

Им се допаѓа и на купувачите