.

.

Alexis Bendel Women's Comfort Sport Loafer

Alexis Bendel Women's Comfort Sport Loafer

DEN 1.67
Износ

Алексис Бендел Веста-05 L Дами руменило метални станови 7. Пол : Дами. Големина : 7. Одговара : Редовно. Боја : Руменило. Материјал : Пу. Единствен материјал : ПУ завиткана со инло. Удобност метални станови со комфор. Важни информации за гаранцијата : Забележете дека продавачот обезбедува своја гаранција за производите што ги продаваат продавачот; Гаранцијата на производителот не може да се однесува на производи купени од овој продавач. За дополнителни проблеми или информации поврзани со гаранцијата, ве молиме контактирајте со нас директно. Овој чевли има хардвер на метална тока злато на VAMP. Еден мек ѓон ги задржува нозете удобни без разлика дали легнувате или шетаат низ градот. Културен изглед кој се чувствува безгрижен, Алексис Бендел совршено комбинира слободно време и стил во становите . Додадете фенси влечење во вашата гардероба со оваа прекрасна рамна ПУ чевли! Карактеристики флексибилен ѓон за лесно движење . Подобрете го вашиот секојдневен изглед во пролет и лето со овие чевли за платформа за лизгање во класичен дизајн. Нечистотијата, песокот и мирисите можат лесно да се измиваат . искористете ги повеќето топли летни ветре и ладни летни ноќи во студените и удобни рамни пун -станови. Удобно метални станови со комфорни карактеристики . Почувствувајте се пријатно со секој чекор што ќе го направите со овие слатки станови. Изберете од најразлични класични бои за елегантен изглед за сите прилики.

R

Им се допаѓа и на купувачите