.

.

Кламатното светло од страна на Cuddl Duds Jomansенски краток ракав пижама со мрежа

Кламатното светло од страна на Cuddl Duds Jomansенски краток ракав пижама со мрежа

DEN 2.00
Износ

Воведување на климара на светлината со гушкање на кратењето на новата маица на вратот на екипажот Раглан, со зашивање на капакот на контраст, облогата на мрежа и високо-ниско полите. Оваа нова ткаенина од квад-мешавина што ја намалува влагата за да ве одржи кул, удобна и стилска. Достапно во осум различни бои, како и координирање на панталоните во боја Капри (продадени одделно) за бесконечни можности за мешавина и натпревар. Климарното светло од страна на Cuddl Duds Raglan ракав на екипажот на вратот со високо-ниско ниво, детали за мрежа и контрастна обвивка за шиење со високо-ниски мерки за мерки 26 мерки на грб 27 на средна мрежа со средна мрежа вметнува во предниот дел на градите и задниот јарем што се спротивставуваат на деталите за сив шеви на шеење На врзување на вратот, раглан цвест, шевови нанапред, предни и задни шевови Нова ткаенина од квад-мешавина (70% полиестер 12% памук 12% рајон 6% спандекс) ја уништува влагата за да ве одржи кул, удобна и стилска.

R

Им се допаѓа и на купувачите