.

.

Милениумски шорцеви за милениумски со големина на Terra & Sky

Милениумски шорцеви за милениумски со големина на Terra & Sky

DEN 2.67
Износ

Убаво откритие! Овие шорцеви со топло време од Terra 10 ”Inseam. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : 2 предни џебови. Карактеристики : еластична половината за дополнителна удобност; истегнување на телото. Plusенски плус повлекување милениумски шорцеви од Terra & Sky.

R

Им се допаѓа и на купувачите