.

.

Модна контура од Шон Мекеј Первас Уметнички принт

Модна контура од Шон Мекеј Первас Уметнички принт

DEN 1.00
Износ

Брзи четки за бела боја против црна форма во позадина за да се создаде убава модна силуета. Едноставен, но графички принт, ова парче нуди остар контраст, смели форми и модерно скицирање на модели. Прекрасен принт за аспирантната мода, ова брилијантно парче сигурно ќе се истакне во која било дневна соба, спална соба или студио простор. Направени со супериорни материјали користејќи најсовремена технологија за печатење, нашите отпечатоци од платно на Giclee се комплетни со исклучителни детали. Произведено со печатење со полно крварење што нуди покриеност на работ до работ, вашето ново уметничко дело е подготвено да виси; Елиминирање на потребата за кадрирање. Модна тематска wallидна уметност. Одлично за домови и канцеларија. Избриши чисти. Лесно е да се обеси.

R

Им се допаѓа и на купувачите