.

.

Уникатни поволни цени, женски сјај без ракави на вратот, крст на вратот, вкрстена култура на врвот

Уникатни поволни цени, женски сјај без ракави на вратот, крст на вратот, вкрстена култура на врвот

DEN 415.84
Износ

Овој исечен врвен врвот е стилизиран во крцкав полите и сеопфатен сјај. Crisscross од задниот и предниот дел, додека истегната ткаенина создава совршено вклопување. Завршете го овој дополнителен шармантен изглед со шорцеви! Мерење (во инчи) Меѓународна големина градите Вкупна должина hem girthxs - -30 3/8 14 1/4 24 3/8s - -32 1/4 14 3/4 26 3/8m - 34 1/4 15 1/4 28 3/8 L 36 5/8 15 7/8 30 3/4xl 39- 16 3/8 33 1/8 Единствени поволни цени на женски сјајни сјајни ракави на вратот крст на крстот на вратот на вратот на врвот 95% најлон , 5% спандекс. Увезени. Сите сезони. Без ракави. Тркалезен врат. Машина за перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите