.

.

Софија интимира од женската страна на Софија Вергара, измазнет градник

Софија интимира од женската страна на Софија Вергара, измазнет градник

DEN 2.67
Износ

Ажурирајте ја вашата колекција за интими со страничниот градник на Софија Вергара. Изработена во микрофибер ткаенина што е супер мека на вашата кожа, овој безжичен градник нуди рационализирана силуета со дизајн на странично мазнење. Ремените на рамото можат да се прилагодат за удобно вклопување или да се претворат во вкрстениот дизајн за дополнителна поддршка. Од ексклузивната колекција на заплашувања на Софија Вергара за. Материјал : 74% најлон/26% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S. тип на чаши : безжичен; Лесни чаши. Покриеност : Целосно. Ниво на поддршка : Средно. Затворање : стил на пуловер. Ленти : прилагодливи, кабриолетни ленти. Карактеристики : Странично измазнување; светло истегнување; Супер-мека ткаенина за микрофибер; Злобниот шарм на очите на грбот.

R

Им се допаѓа и на купувачите