.

.

Овошје на двојната одбрана на мажите и големите машки маж без ракави, до големина 4XL

Овошје на двојната одбрана на мажите и големите машки маж без ракави, до големина 4XL

DEN 607.84
Износ

Без разлика дали ќе одите во теретана, или вие и вашите пријатели одлучувате да ја фрлите топката наоколу, овошјето на маицата на разбојните мускули го има грбот. Оваа одлична мускулна кошула вклучува памук на прстен на Eversoft за премиум мекост, двојна одбранбена технологија за заштита на мирис и мирис, а сега 20+ UPF за заштита од сонцето! Останете уверени дека знаејќи дека плодот на разбојот работи против сите оние вообичаени проблеми. Овошје на двојната одбрана на мажите на големите маж на мажите, достапна до големини 4x : памук на прстенот на прстенот, обезбедува премија за миење на мекост по миењето. Двојната технологија за одбрана обезбедува контрола на крило и мирис. 20+ UPF обезбедува заштита од сонцето. Дарежливо се вклопува низ телото. Ребреста јака ја држи својата форма. Лента за вратот на рамо до рамо за удобност и издржливост. Двојно шевове на иглата на вратот и рамената обезбедува супериорна издржливост. Големини S-4 XL. Овошје на разбојната ставка бр. CX92000.

R

Им се допаѓа и на купувачите