.

.

Графичка маица за мажи и голема машка машка машка маичка со кратки ракави

Графичка маица за мажи и голема машка машка машка маичка со кратки ракави

DEN 2.33
Износ

Принцезата на R&B овековечена на фанки-вратоврска-пикап го одржува вашиот изглед. Краток ракав Aaliyah Tee е совршен избор за секој обожавател. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Затворање : Влече стајлинг. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Целокупната шема на вратоврска. © Aaliyah, сите права се задржани. Графичка маица за вратоврска Аалијах за мажи.

R

Им се допаѓа и на купувачите