.

.

Tuphely Industries Tranquil Pier Dock Dock Clear Sky Sky Illustration, 20, дизајн од Ешли Олдриџ

Tuphely Industries Tranquil Pier Dock Dock Clear Sky Sky Illustration, 20, дизајн од Ешли Олдриџ

DEN 254.24
Износ

Како една од нашите најпродавани слики, моравме да го понудиме како големо шарено платно. Монтирана на цврста лента за носилки од 1,5 инчи, платното е исечено, истегно и е подготвено да виси. Во оваа големина, исто така е сигурно дека е фокусна точка на собата. Декорот „Ступел дома“ е во деловна активност повеќе од четириесет години, обезбедувајќи квалитетна wallидна уметност и декоративни додатоци на широк спектар на клиенти. Сместено во Johnонстон, Род Ајленд, нашата цел е да произведуваме производи направени од Америка, кои се достапни за просечниот потрошувач и доволно импресивни за дури и за најтешкиот декоратор. Димензии : 2 парчиња, 16 x 1,5 x 20 инчи. Уметничките дела се однесуваат на : вода, вода, пристаниште, пристаниште, пансион, мост, оградување, рачна плоча, банистер, залив, океан. Дизајн од Ешли Олдриџ.

R

Им се допаѓа и на купувачите