.

.

Мајкл Мајерс Графички мета за Ноќта на вештерките II, големини S-3XL

Мајкл Мајерс Графички мета за Ноќта на вештерките II, големини S-3XL

DEN 274.08
Износ

Толку кул! Вашиот омилен хорор филм Бади, Мајкл Мајерс, е прикажан на оваа машка мета за Ноќта на вештерките со привлечен графички принт. Со класичен екипаж и удобни кратки ракави, оваа машка е направена во ткаенина што може да се меша со памук за целодневно носење. Лесно спарување со џогери, фармерки или шорцеви за забавен, обичен изглед, овие тимови прават одличен додаток на ротацијата на графичката графичка поп култура. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 6'1 "и носи големина M. Fit : Опуштена. Јака : екипаж. Затворање : Пулвер. Ракави : кратки. Џебови : Ништо. Карактеристики : Контраст графички принт на предната страна. © Compass International Pictures, Inc. , Сите права се задржани. Машката Ноќта на вештерките Мајкл Мајерс Графички мета.

R

Им се допаѓа и на купувачите