.

.

Детски Чевли Со Единечни Чевли Бисер Со Мек Ѓон Украсни Единечни Чевли Перформанси На Учениците Чевли Со Високи Потпетици Без Чевли За Вратоврска За Возрасни Се Ли

Детски Чевли Со Единечни Чевли Бисер Со Мек Ѓон Украсни Единечни Чевли Перформанси На Учениците Чевли Со Високи Потпетици Без

DEN 175.84
Износ

Горниот Материјал : СТП. Единствен Материјал : Гума. Пети Стил : Тркалезна пети. Висок Стил На Пета : Средна Пета. Затворање Метод : Копче. Чевли Пета Висока : 3,0 см/1,2". Платформа Heigh : 0.5 cm/0.2". Вклучено : 1 пар табела за чевли : . Големина : 25 Должина На Влошка : 16,5 см/6,50" Препорачана возраст : 4-4, 5 ГОДИНИ САД : 10,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 27,5 Погоден За : Мала Детска Големина : 26 Должина На Влошка : 17 см/6,69" Препорачана возраст : 4,5-5 ГОДИНИ САД : 11 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10,5 ЕУ : 28 Погоден За : Мала Детска Големина : 27 Должина На Влошка : 17,5 см/6,89" Препорачана возраст : 5-5.5 години сад : 11.5 велика британија : 11 еу : 28.5 Погоден За : мала детска големина : 28 ДОЛЖИНА НА ВЛОШКА : 18СМ/7.09" препорачана возраст : 5.5-6 Години Сад : 12 Велика британија : 11.5 еу : 29.5 Погоден За : мала детска големина : 29 ДОЛЖИНА НА ВЛОШКА : 18.5 СМ/7.28" Препорачана Возраст : 6-7 Години Сад : 12.5 Велика британија : 12 еу : 30 погоден за : мала детска големина : 30 Должина на влошка : 19см/7,48" препорачана возраст : 7-8 години сад : 13 велика БРИТАНИЈА : 12,5 ЕУ : 31 ПОГОДЕН ЗА : мала детска големина : 31 Должина На Влошка : 19,5 См/7,68" препорачана возраст : 8-9 години сад : 13,5 Велика БРИТАНИЈА : 13 ЕУ : 31,5 ПОГОДЕН ЗА : Мала детска Големина : 32 Должина На Влошка : 20см/7,87" препорачана возраст : 9-9, 5 години сад : 1 велика британија : 13.5 Еу : 32 погоден за : големи деца големина : 33 должина на влошка : 20,5 СМ/8,07" ПРЕПОРАЧАНА ВОЗРАСТ : 9,5-10 Години Сад : 1,5 Велика Британија : 1 Еу : 33 погоден за : големи деца големина : 34 должина на влошка : 21 СМ/8,27" ПРЕПОРАЧАНА ВОЗРАСТ : 10-10, 5 Години Сад : 2 Велика Британија : 1,5 Еу : 33,5 погоден за : големи деца Големина : 35 влошка должина : 21,5 См/8,46" препорачана возраст : 10,5-11 години сад : 2,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 2 ЕУ : 34 ПОГОДЕН ЗА : големи деца Големина : 36 Должина На Влошки : 22 См/8,66" препорачана возраст : 11-11, 5 години сад : 3 велика БРИТАНИЈА : 2,5 ЕУ : 35 ПОГОДЕН ЗА : големи деца Големина : 37 Должина На Влошка : 22,5 см/8,86" препорачана возраст : 11,5-12 години сад : 3.5 Велика британија : 3 еу : 35.5 погоден за : големи деца големина : 38 Должина На ВЛОШКА : 23СМ/9.06" препорачана возраст : 12-12, 5 Години Сад : 4 Велика Британија : 3.5 еу : 36 погоден за : големи Деца вградениот систем горен дел обезбедува одлична флексибилност. Модерните Кратки Чизми за девојки Дишат За Да Обезбедат Чувство за Стапало кај Децата. Овој Пар Чевли Е Подарок За Децата. Водоотпорен Надворешен Материјал : Кожа.

R

Им се допаѓа и на купувачите