.

.

Копче за кошула на Лив и Лоти Јуниор надолу

Копче за кошула на Лив и Лоти Јуниор надолу

DEN 340.48
Износ

Постигнете ги вашите соништа во стилот во овој фустан од кошула од кошула од силуета во живо. Ракави на ролни со ролна со должина на лактот. Копче-фронт; само-вратоврска на половината; печатење на сите. 92% полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Фустан со кошула со копчиња за јуниори од Лив и Лоти.

R

Им се допаѓа и на купувачите