.

.

Vanity Fair Dradiant Collection Colletionенска целосна фигура на жени лесно наредени градник со подмачкување, стил 3476528

Vanity Fair Dradiant Collection Colletionенска целосна фигура на жени лесно наредени градник со подмачкување, стил 3476528

DEN 0.33
Износ

Нашата колекција Vanity Fair Bardiant Collection Full Figure Leady Leded Mumphing Bra има 4-насочна ткаенина за истегнување што ги измазнува страните и се враќа за совршена силуета. Лесните поставени влошки обезбедуваат скромност и поддршка без додавање дополнителен волумен. Целосните чаши за покривање обезбедуваат самоуверено вклопување - без истурање. Чистото завршено деколте изгледа мазно под целата облека. Овој градник за измазнување е дизајниран со прерамки за прилагодување на грбот, престој во место за да ве натера да се чувствувате пријатно и да изгледате беспрекорно. No Poke Underwire обезбедува поддршка и удобност цел ден. Прекрасната чипка на центарот на предниот дел додава флертски допир додека останува мазна под облеката. Loveе ја сакате зрачењето на Vanity Fair Dradiant, лесно наречен градник за измазнување. Дополнителна покриеност во задниот дел за измазнување и поддршка. Беспрекорни, лесно наредени влошки за скромност и невидливо обликување под облека. Нема okeиркање. Широк, удобно, останете на место ленти прилагодете се во задниот дел. Кука назад : 80% најлон, 20% спандекс; Чипка : 100% полиестер. Увезени. Инструкции за нега на ткаенини : Машината што се пее. Vanity Fair Точка бр. 3476528.

R

Им се допаѓа и на купувачите