.

.

Трговска марка ликовна уметност „Светилник Сауоани“ платно уметност од Филип Саин-Лоуди

Трговска марка ликовна уметност „Светилник Сауоани“ платно уметност од Филип Саин-Лоуди

DEN 3.00
Износ

Подготвени да се претставиме со презентација на разни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Светилникот Сауоанс“ платно уметност од Филип Саинте-Лоуди : Уметник : Филип Саинте-Лауди. Тема : Сценски и пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

R

Им се допаѓа и на купувачите